O kancelarii radcy prawnego

Radca Prawny to niezbędne wsparcie dla każdej firmy, która – bez względu na jej wielkość – potrzebuje profesjonalnej pomocy w wielu kwestiach – od rozeznania w kwestiach legislacyjnych, interpretacji istniejących uregulowań prawnych, aż po dbałość o płynność finansową. Radca Prawny Patryk Mikulski specjalizuje się w pełnej obsłudze prawnej indywidualnych przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego.

Kancelaria Radcy Prawnego Patryka Mikulskiego z siedzibą w Rokietnicy zajmuje się między innymi sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa gospodarczego, prawa pracy i prawa administracyjnego. Są to w szczególności sprawy dotyczące windykacji należności, postępowań odszkodowawczych, kwestii nieruchomości i rejestracji podmiotów prawa handlowego w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Radca Prawny Patryk Mikulski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zdobyte przez właściciela Kancelarii to m.in. efekt wielu lat pracy w jednej z renomowanych kancelarii prawniczych w Poznaniu, gdzie od 2001 roku – jeszcze w trakcie studiów stacjonarnych – współpracował z cenionymi prawnikami, posiadającymi długoletnią praktykę w zawodzie oraz wszechstronną wiedzę.

Dzięki zdobytym umiejętnościom oraz wskazówkom przekazanym przez Patrona Radca Prawny Patryk Mikulski stworzył Kancelarię, która spełnia wszystkie oczekiwania klientów w materii obsługi prawnej firm.

Kancelaria Patryka Mikulskiego serdecznie zaprasza do współpracy. Radca prawny , któremu powierzycie Państwo sprawy dotyczące obsługi prawnej Waszej firmy, będzie Państwa reprezentował w Sądzie, sporządzi wszelkie niezbędne pisma procesowe (pozew, sprzeciw od nakazu zapłaty, apelację oraz skargę kasacyjną), w tym również potrzebne umowy, wyda także opinię dotyczącą zaistniałego problemu prawnego.

radca prawcy Patryk Mikulski